plastovy-zahradni-nabytek2Výběr jakéhokoliv nábytku, vyžaduje trochu uvážení. Mnozí zákazníci nakupují například plastový zahradní nábytek jen podle vzhledu a ceny. To není správný postup, což jim potvrdí samotné užívání.  Trh nabízí klasický levný plastový zahradní nábytek, nám známe výlisky a variantu, jež na první pohled připomíná ratan. Jedná se o větší investici, která se vám rozhodně vyplatí, neboť tento materiál je odolný proti dešti, znečištění a UV záření.

Vyberte Plastový zahradní nábytek – vyplatí se to!

Plastový zahradní nábytek – nakupujte s jistotou

Před nákupem zahradního nábytku se především zajímáme o materiál s ohledem na vlastní použití. Dřevěný nábytek zaplavil trh, ale pokud ho chcete denně vystavovat povětrnostním vlivům, tak dejte přednost lakovanému a jinak ošetřenému nábytku. Poslední hit tohoto léta je pečené dřevo s vlastnostmi podobající se plastu. Pečené dřevo je odolné proti venkovnímu počasí, ale tento druh nábytku je velmi křehký. Volíme raději osvědčený plastový zahradní nábytek. V současné době se plast již nevnímá jako strašák naší zahrady. Starým bakelitům odzvonilo, dnes výrobci nabízí tzv. masivní plast, který je nejen odolnější než dřívější plastové výlisky, ale navíc je vhodný k bazénům, saunám a do dalších ´mokrých´prostorů.

Plastový zahradní nábytek – působivé linie a tvary

Mnozí zákazníci mají dilema, zda koupit plastový zahradní nábytek nebo umělý ratan. Ratanový nábytek je velice populární, ale je třeba si dát při nákupu tohoto druhu velký pozor. Není ratan jako ratan, neboť trh nabízí odlišné kvality napohled téměř k nerozeznání. Volte jistotu, volte plastový zahradní nábytek, který se již vyrábí v kombinaci ušlechtilých plastů a hliníku či oceli. Je nutné také uvážit, na čem bude plastový zahradní nábytek stát a kde se uloží v zimě s ohledem na skutečnost, že plast na silném mrazu praská.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *