Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 64

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6231

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6279

Warning: Use of undefined constant headerfavicons - assumed 'headerfavicons' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-content/plugins/easy-favicon/easy-favicon.php on line 6327

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/160699/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 68
ZAHRADA - 365living.cz

Automatické zavlažování – nenechte svůj trávník žíznit

V době veder stejně jako lidé, tak i rostliny potřebují zvýšený příjem vody. Zavlažování nelze nastavit podle času nebo kalendáře. V úvahu je třeba brát typ trávy a půdy, odvodnění, ale také zda je trávník vystaven většinu dne na slunci nebo ve stínu. Určitě si nenechte radit od souseda, pro vás a životní prostředí bude mnohem lepší,… - Číst více »

Nevíte, proč si pořídit party stan? Máme pro vás hned 7 důvodů

Párty stany neslouží ani zdaleka jen večírkům, mají mnohem širší využití, které stojí za zvážení. Kromě toho na nich můžete ocenit hned 7 důvodů, proč si je pořídit a co je při jejich výběru potřeba zohlednit. 1. Řada možností využití Párty stan se výborně hodí na zahradu nebo třeba na terasu. Chvíle strávené v jeho… - Číst více »

Dopadové plochy

Přemýšlíte-li o realizaci dětského hriště nebo dětské indoor zóny, využijte služeb společnosti 3D PROGRAM, s.r.o., jejíž hlavní náplní jsou návrhy a realizace dětských hřišť, dopadových ploch, ale také především unikátní 3D herní prvky. Firma se může pyšnit referencemi až v dalekém Sao Paulo, Abu Dhabi nebo Brisbane. Její herní prvky sídlí v několika stovkách destinací po celém… - Číst více »

Zahradní lehátka - jak na ně?

Komfortní zahradní lehátka  a jiný venkovský nábytek se vyrábí z jakéhokoliv materiálu, jež má pozitivní i negativní vlastnosti. Proto při jeho výběru je žádoucí spoléhat se na zákony fyziky a na vlastní zdravý rozum. Nákup plastového nábytku pro letní sídlo – nejvhodnější varianta. Zahradní lehátka z plastu jsou kompaktní, lehké a krásné. Jednoduše se dají… - Číst více »

Soutěže ve venkovním grilování

V Evropě je nejvíce oblíbená soutěž s názvem Grillstock. Téměř všude uvidíte mnoho zajímavého a těžko odoláte záplavě grilovaných pokrmů, které máte okamžitě chuť vyzkoušet. Stále sledujete lidi procházející kolem s tácky s lákavým jídlem. Vyrážíte pátrat, kde onu lahůdku asi sehnali. Možná vám bude činit potíž rozhodnutí, který pokrm si máte vybrat. Prohlédnete si také různé druhy koření,… - Číst více »

Kupujeme zahradní nábytek

Sluneční paprsky nás hřejí víc a víc, je čas vybavit zahradu pohodlným posezením. Jaký vybrat zahradní nábytek? Zahradní soupravy se vyrábějí z kovu, plastu a dřeva, kde hraje prim umělý ratan a teak. Přesto je stále populární i plastový nábytek. A to pro dobrou cenu a velkou barevnost. Největší přednosti plastového zahradního nábytku je nízká hmotnost… - Číst více »

Proč uspořádat venkovní svatbu v párty stanu?

Venkovní stavba má dozajista své kouzlo a zapamatujete si ji nejen Vy, ale i všichni Vaši hosté. Ale co případná nepřízeň počasí? Kde zařídit taneční parket? A co catering? Řešením je pořízení, nebo pronájem párty stanu nebo altánu, který Vás a Vaše hosty nejen ochrání před sluncem a deštěm, ale rovněž vytvoří komorní a nezapomenutelné… - Číst více »

Rady a tipy pro nákup zahradního nábytku

Před tím, než se vydáte na nákup zahradního nábytku do Vašeho blízkého hobby centra, obchodu s nábytkem, nebo do světa online-nákupů, je vhodné si řádně prohlédnout a případně i přeměřit Váš dvorek, či terasu abyste věděli, kolik místa můžete nábytku věnovat. Nechtějte venkovní prostor přeplnit- naopak se ujistěte, že zbude dostatek prostoru pro hosty i volná… - Číst více »

Older Entries »

Doporučujeme dřevěné sochy a bezva zahradní párty stany