Soutěže ve venkovním grilování

V Evropě je nejvíce oblíbená soutěž s názvem Grillstock. Téměř všude uvidíte mnoho zajímavého a těžko odoláte záplavě grilovaných pokrmů, které máte okamžitě chuť vyzkoušet. Stále sledujete lidi procházející kolem s tácky s lákavým jídlem. Vyrážíte pátrat, kde onu lahůdku asi sehnali. Možná vám bude činit potíž rozhodnutí, který pokrm si máte vybrat. Prohlédnete si také různé druhy koření,… - Číst více »

Kupujeme zahradní nábytek

Sluneční paprsky nás hřejí víc a víc, je čas vybavit zahradu pohodlným posezením. Jaký vybrat zahradní nábytek? Zahradní soupravy se vyrábějí z kovu, plastu a dřeva, kde hraje prim umělý ratan a teak. Přesto je stále populární i plastový nábytek. A to pro dobrou cenu a velkou barevnost. Největší přednosti plastového zahradního nábytku je nízká hmotnost… - Číst více »

Proč uspořádat venkovní svatbu v párty stanu?

Venkovní stavba má dozajista své kouzlo a zapamatujete si ji nejen Vy, ale i všichni Vaši hosté. Ale co případná nepřízeň počasí? Kde zařídit taneční parket? A co catering? Řešením je pořízení, nebo pronájem párty stanu nebo altánu, který Vás a Vaše hosty nejen ochrání před sluncem a deštěm, ale rovněž vytvoří komorní a nezapomenutelné… - Číst více »

Rady a tipy pro nákup zahradního nábytku

Před tím, než se vydáte na nákup zahradního nábytku do Vašeho blízkého hobby centra, obchodu s nábytkem, nebo do světa online-nákupů, je vhodné si řádně prohlédnout a případně i přeměřit Váš dvorek, či terasu abyste věděli, kolik místa můžete nábytku věnovat. Nechtějte venkovní prostor přeplnit- naopak se ujistěte, že zbude dostatek prostoru pro hosty i volná… - Číst více »

Originální dřevěné sochy, věnujte dárek se stopami lidské tvorby

Originální ruční práce, při které vznikne vždy jedinečný kus, který nemá dvojníka, je skvělým dárkem pro vás i pro vaše blízké. Jde o dárek s vůní přírody a dřeva. Dřevěné sochy se nikdy neomrzí. Vytvářím je s láskou již mnoho let a rád jimi dělám radost všem, kteří si je u mě objednají. Mým povoláním je… - Číst více »

Plechové stříšky pro zahradní stavby

Při stavbách drobných zahradních staveb, jako jsou dřevníky, přístřešky pro dřevo nebo nářadí nebo i větších zahradních staveb dojde na rozhodnutí, jakou střechou nebo střešní krytinou takovou stavbu opatřit. Rozhodování o vhodné střeše a střešní krytině by mělo proběhnout už na začátku stavby nebo ještě lépe ve fázi projektu. Ale při samotné realizaci zahradní stavby… - Číst více »

Umělý potok za rozumné peníze

Musíte uznat, že poslouchat zurčení potůčku na své zahradě patří k příjemným záležitostem. Že žádný potůček Vaší zahradou neprotéká? Nevadí! Takovou věc je možné vyřešit uměle s pomocí malého čerpadla a „pár“ kamenů… Na počátku bylo nutné vše vymyslet tak, aby byly splněny následující kritéria: – potůček byl cenově dostupný – děti se nemohly zranit… - Číst více »

Zahradní pergoly - neobvyklé řešení

Zahradní pergoly jsou velmi dobrou volbou v případě, že nechceme být vystaveni síle letních slunečních paprsků, nebo netoužíme být sledování sousedy, nebo třeba jen chceme prožívat čas v útulném prostředí. Neobvyklé řešení zahradní pergoly Přinášíme Vám neobvyklé řešení zahradní pergoly. To v sobě spojuje všechny důvody uvedené výše a navíc řešení „kam s přebytečnou zeminou… - Číst více »

Older Entries »

Doporučujeme dřevěné sochy a bezva zahradní párty stany