Přinášíme tipy na výběr toho nejvhodnějšího místa na zahradě!

 

Altán by měl být na zahradě postaven na takové místo, které v sobě ponese všechny výhody.

Tím nejdůležitějším je klid, který si užijete nejen při posezení s přáteli i rodinou, ale také v případě samoty, kdy potřebujete načerpat novou energii a odpočinout si.

Zahradní altány – půvabné otevřené stavby

 

Zvolené místo by mělo být v příjemném prostředí, nejlépe v závětří a stínu, aby se bylo možné ‘’kochat’’ květinami a zelení, užívat si soukromí a svěžího stínu při letních vedrech.

 

Jak blízko k domu?

 

Vzdálenost od domu je klíčovým parametrem. Zvolené místo by mělo být dostatečně daleko od rodinného domu tak, aby tam bylo možné relaxovat a užívat si soukromí. Zároveň by však neměl být altán příliš vzdálen, abyste při grilování nemuseli pro každou maličkost běhat ‘’kilometry’’ mezi altánem a domem.

 

Chytrý tip! Pro větší pohodlí při společných posezeních a grilováním v zahradním altánu, můžete vybudovat malou venkovní kuchyňku, která vám usnadní přípravu pohoštění.

 

Jaký altánek se hodí právě pro vaší zahradu?

 

Altánek a1 je typickým příkladem dřevostavby, která je určená do menších zahradních ploch. Díky uzavřeným stěnám dodává tento altán pocit soukromí a klidu. Lze si v něm posedět i během nepříjemných letních veder i během větrných dnů. Větší zahrady umožňují nákup většího altánku.

 

Kompletní nabídku moderních a praktických altánů najdete zde.

 

Vybavení zahradního altánku

 

V případě, že toužíte po skutečném pohodlí, pak je třeba altán vybavit i pohodlným zahradním nábytkem. Ten by měl být vyrobený z odolného materiálu, který přečká klimatické podmínky celého roku i bez jeho uklízení.

 

Altán lze také vybavit grilem, který využijete během letní sezóny se svými přáteli, sousedy či rodinou.

 

Co to je altán? Je to dřevostavba, kterou využije každý! Neváhejte s nákupem!

Zapomenout by jste neměli ani na nějakou tu zeleň, tu lze umístit rovnou do altánku nebo okrasné květiny vysadit v jeho blízkosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *