jak vybrat levný altánČlověk se již před tisíci lety snažil přenést své obydlí do okrasních zahrad, aby byl co nejblíže přírodě, která nabízí příjemný relax. Nejen že zahradní altány nabízejí pohodlí, ale chrání nás před prudkým sluncem, deštěm a větrem, a také před zvědavými pohledy okolí. Tento druh staveb chránily před nepřízní počasí především šlechtice. Dnes je vše jiné a plachtové altány si může dovolit každý z nás. Ceny jsou přijatelné a design stylový. U mobilních altánů si ceníme, možnost si postavit objekt tam, kde ho právě potřebujeme nejvíce. Venkovní krby, bazén, gril, kutilové i děti rádi altány používají. Stejně tak nám tento praktický přístřešek mnohdy slouží jako dočasné skladiště nebo sušička na prádlo.

Zahradní altány skladem na T-zboží.cz – dodáme do dvou dní!

Zahradní altány – krásný výhled do zahrady

V současnosti zažívají altánky boom. Nelze se divit, dokážou vytvořit jedinečnou atmosféru a dodají každé zahradě punc originality. Obyčejné plachtové zahradní altány s kovovou konstrukcí jsou otevřené nebo polootevřené, pokud využijte boční stěny, které se dají odnímat. Dřevěné zahradní stavby mají povětšinou čtvercový, kruhový, šesti nebo osmiúhelníkový půdorys, s jedním nebo i dvěma vchody. A pak záleží na majiteli, zda upřednostní plné stěny nebo stěny s otvory, kde se o příjemný stínek postarají popínavé rostliny. Zahradní altány jsou vybaveny pohodlným zahradním nábytkem, nechybí osvětlení nebo topení.

Zahradní altány – moderní design

Zahradní altány musí ladit s okolím, aby nebyly jako pěst na oko. Vytváří intimní zákoutí, které by mělo být stylové a příjemné už na pohled. Umístění altánu si důkladně promyslete, pokud se jedná o pevnou stavbu. Mobilní plachtové altány se dají lehce přesouvat z místa na místo a při váze osmi kilo to není žádný problém, zvolíte-li tu nejmenší verzi. Léto se blíží a eshop t-zbozi.cz zahradní altány nabízí ve všech velikostech za skvělé ceny.

Potěšte mlsné jazýčky svých hostů – chuťovky na párty!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *