BYDLENÍ

Chcete se doma cítit skvěle? Pak nesmíte zapomínat na kvalitní textil

Jen těžko najdete člověka, který by nesnil o naprosto dokonalé domácnosti. Tento prostor nám totiž slouží k tolik důležitému fyzickému i psychickému odpočinku. Zároveň chrání naši rodinu před celou řadou … Read More - Číst více »

Nádoby z plastu nejsou ideální pouze k přepravě zboží

Snad nikdy v historii lidstvo tolik nezáviselo na obchodě jako právě v současné době. Z toho důvodu je nezbytné, aby v tomto odvětví vše fungovalo přesně tak, jak má. A … Read More - Číst více »

Stěhování strojů je práce pro špičkové profesionály

Přemístit vybavení bytu nebo kanceláří není zase tak moc složité, jak si lidé často myslí. Logisticky je daleko náročnější stěhování velkých strojů. Ty často váží i desítky tun, a i … Read More - Číst více »

Porovnání rovné a šikmé střechy - výhody a nevýhody

Střecha je jedním z nejdůležitějších prvků každého domu nebo budovy. Slouží k ochraně před srážkami a vlivy počasí a také dodává budově charakteristický vzhled. Existují různé typy střech, které se … Read More - Číst více »

Jak na malování obývacího pokoje? Psychologie barev, postup a na co si dát pozor

Pokud vás čeká výmalba stěn v obývacím pokoji a přemýšlíte, jak na to, jaké barvy stěn zvolit či jaké barvy nátěrů zvolit, věnujte pozornost následujícím řádkům. Dozvíte se postup jak … Read More - Číst více »

Proč si pořídit garáž a jaký typ zvolit

Zimní období či teplé letní dny mohou být pro spoustu lidí příjemnou záležitostí. To ovšem neplatí pro vlastníky aut, zejména u těch, kterým jejich stroj přirostl neobyčejně k srdci. Zimní … Read More - Číst více »

Který způsob vytápění domu je nejlepší?

Zemní plyn nebo kapalný plyn? Ekology kritizované, ale relativně levné uhlí? Biopaliva jako dřevo, pelety či brikety? Výběr paliva pro vytápění domu je jedním z nejtěžších rozhodnutí, kterým musí investor … Read More - Číst více »

Zateplení šikmé střechy aneb dva způsoby izolace podkroví

Pokud je podkroví vytápěno, musí být střecha tepelně izolována. Jinak se střecha stane únikovou cestou tepla. Ukážeme si dva osvědčené postupy k izolaci šikmé střechy. - Číst více »

Older Entries »

Dodejte vašemu bydlení jedinečnou atmosféru vlastnoručně vyrobenou dekorací. Vyberte si ruční práce a výtvarné techniky, které vám sednou nejlépe a doplňte interiér i exteriér originálními a vlastnoručně vyrobenými kousky.