BYDLENÍ

Znáte historii svíček, jaké jsou jejich druhy a na co si při pálení svíček dát pozor?

Jsou neodmyslitelnou součástí našich životů – ať už je používáme při romantické večeři, při relaxaci ve vaně, nebo když v noci vypadne elektřina. Řeč je svíčkách. Ale co vlastně víme … Read More - Číst více »

Inspirace pro zajímavé způsoby balení dárků

Balení dárků může být příjemným zážitkem, který dodá vašemu dárku nejen krásný vzhled, ale také zvýší napětí a očekávání u osoby, která jej bude rozbalovat. Je to také vynikající příležitost … Read More - Číst více »

Toužíte po příjemné terase, kde budete trávit volný čas s kávou?

K čemu by vám asi byl rodinný dům se zahradou, kdyby nedisponoval příjemnou terasou? Tento útulný prostor vám umožní sledovat okolní přírodu v jakémkoliv počasí. Ať už venku prší, fouká, … Read More - Číst více »

Nebojte se vykročit z davu: Vytvořte si své soukromé wellness na terase či zahradě

Návštěvy wellness center jsou in. Proč však utrácet za drahé vstupné a dělit se o prostor s někým cizím, když si své soukromé wellness můžete vytvořit i na zahradě či … Read More - Číst více »

Jak se praží káva? Průvodce od zeleného zrna po dokonalý šálek

Pražení kávy je ve své podstatě jakési umění, které spočívá v proměně surových zelených kávových zrn do hnědých zrn plných chuti a aromatu. V následujících řádcích se dozvíte, jak tento proces … Read More - Číst více »

Dokážete perfektně nabrousit svůj nůž? Víme, jak na to

Nůž je jednou z nejuniverzálnějších pomůcek, které u sebe můžeme nosit bez přestání. Již za času našich dědečků se říkalo, že každý správný muž má u u sebe nůž. V … Read More - Číst více »

Kalibry jsou nedílnou součástí každé strojírenské firmy. Proč vám nesmí chybět?

Naše malá země si v technickém průmyslu vybudovala popularitu hlavně díky stovkám velmi šikovných strojírenských firem, které každým dnem vytváří bezpočet přesných obrobků. To sice znamená ohromnou příležitost pro všechny … Read More - Číst více »

Kvalitní nářadí pro truhlářskou dílnu levně? Víme, kde nakoupit

Vykouzlit ze dřeva kus nábytku stojí spoustu času a úsilí. Ale nejen to. Je k tomu potřeba také celá řada kvalitních nástrojů, bez nichž by to prostě nešlo. Ať už … Read More - Číst více »

Older Entries »

Dodejte vašemu bydlení jedinečnou atmosféru vlastnoručně vyrobenou dekorací. Vyberte si ruční práce a výtvarné techniky, které vám sednou nejlépe a doplňte interiér i exteriér originálními a vlastnoručně vyrobenými kousky.