DĚTI

Útulný dětský pokoj aneb šťastný koutek jen pro ty nejmenší

Každé dítko s nástupem září a nového školního roku zažívá pocity, na které si my dospělí už asi moc nevzpomínáme. Proč jim tedy začátek školního roku neudělat hezčí. Zútulnit pokojíček a … Read More - Číst více »

Nábytek z masivu bude sloužit i vašim dětem

Je naprosto nadčasový a o jeho kvalitě nelze pochybovat, už jen proto, že se stal oblíbeným po celé generace. Masiv je zkrátka masiv, kdo na něj jednou vsadí, neudělá rozhodně … Read More - Číst více »

Dětské hřiště přímo na vaší zahradě, poradíme jak na to

Pokud stavíte dětské hřiště, je třeba si uvědomit, že jej budou navštěvovat i kamarádi vašich dětí v různém věku. Vaše dítě také neustále roste. Co by nemělo na vašem domácím … Read More - Číst více »

Nadělte mu pod stromeček stolní fotbal, o celoroční zábavu bude postaráno

Vybrat vánoční dárek pro ženu je velmi snadné. No řekněte, kterou by nepotěšila nová kabelka, boty nebo kvalitní kosmetika? Zato s muži bývá obtíž. Neprozradí, co chtějí, a pokud zrovna … Read More - Číst více »

Hrají si i dívky s legem?

Když v roce 1949 spatřila Lego kostka světlo světa, všem bylo jasné, že to není pouhopouhá stavebnice. Už jen díky patentovanému principu spojování kostek a jejich barevnosti se Lego kostky … Read More - Číst více »

Older Entries »

Podívejte na online kurzy pro maminky a děti a vylepšete si bydlení tvořením s dětmi.

Nebo pořiďte svým dětem dětské stany na hraní. Stojí jen pár korun a kolik radosti způsobí. Uvidíte! K nejoblíbenějším modelů patří dětský stan s prolézacím tunelem nebo nebo stany s indiánskou tématikou. Vyberte svému dítku jeho vlastní hrací stan a sledujte jeho fantazii a zářící oči! Dítě si brzy vytvoří svou vlastní hru. Bude šťasné, že má někde kousek vlastního soukromí, kde ho nikdo neustále nepozoruje. Vy už pak budete pouze zašívat rozedřená kolínka a teplácích vašich dětí :-). Dětské stany vhodné do bytu i na zahradu.