Jak začít s posilováním

Toužíte po pěkné postavě? Myslíte si, že vy na to nemáte dostatek času a vůli?  Vše se dá překonat i lenost, vždy se dá najít trochu času pro cvičení, existují přece i fitness centra. Prosím nevymlouvejte se stále na práci, manžela, děti a začněte cvičit doma. Vůbec nevadí, že máte malý byt, na těch pár cviků žádnou tělocvičnu nepotřebujete. Jak konečně začít? V první řadě je důležité najít vhodný prostor k domácímu cvičení. Najděte si takové místo, kde v klidu můžete ležet na zádech, vzpažit a rozpažit ruce, aniž byste bouchali do okolních věcí nebo do lustru. Žádný takový prostor nemáte? Hold budete muset posunout nábytek.

Pořiďte si měkkou podložku

Pak ji položte na podlahu, kvalitní podklad ztlumí případné otřesy při poskocích, které neblaze působí na klouby a páteř. Při cvičení jógy vám zajistí pohodlné sezení nebo si můžete pořídit běžecký pás a jiné cvičení nářadí, pokud máte doma dostatek prostoru. Přihází na řadu výběr vhodného sportovního oblečení, mějte při ruce láhev s vodou a ručník. Určete si čas, který budete pravidelně věnovat cvičení nebo posilování. Dále si připravte cvičební plán a hudba … ta motivuje ke cvičení. Nikdy nezapomeňte se na konci posilovacího tréninku protáhnout. Zabráníte tím natažení svalů, které vás mohou odradit od pokračování.  Rada na závěr!  Už nikdy nehledejte výmluvy, proč cvičit nemůžete, když konečně začněte.

Ach ta prsa!

Něžné pohlaví touží nejen po štíhlé postavě, ale i po velkém a pevném poprsí. Mnohé řeší plastická operace, ale některé ženy se nechtějí z finančních nebo jiných důvodů k takové radikálně změně odhodlat. Lze přece zvětšit prsa přírodně. Internet je plný návodů a rad nebo si můžete nakoupit knihy o tom, jak se dá zvětšit poprsí bez plastiky nebo prášků. Prsa mohou být větší díky pomoci masáže, správného cvičení a bylinných přípravků.