MUŽI

Co musíte vědět o baterii svého telefonu?

V dnešní době už má telefon opravdu každý. Nezáleží na tom, jestli se bavíme o dětech v pubertě, mladých dospělých, lidech středního věku i důchodcích. I přesto téměř všichni věříme … Read More - Číst více »

Parkovací místo na zahradě i ve městě: jak na to?

Vytvoření parkovacího místa, ať už u vlastní domu nebo ve městě, je často výzvou. Vyžaduje promyšlený přístup a takové řešení, které je šetrné k vašemu prostoru i peněžence. Tento článek … Read More - Číst více »

Jak vybrat správnou elektrocentrálu?

Pokud potřebujete elektrickou energii tam, kde není přístup k veřejné elektrické síti, potom na scénu nastupuje elektrocentrála. Slouží nejen jako flexibilní zdroj proudu, ale také jako spolehlivý záložní zdroj energie v … Read More - Číst více »

Pinot Noir je výborné červené víno, které zachutná i vám

Pinot Noir je odrůda vinné révy a taktéž název červeného vína, které je obvykle lehké až středně plné. Vyznačuje se výrazným ovocným charakterem a nižším obsahem alkoholu ve srovnání s ostatními … Read More - Číst více »

Základové desky a výkopové práce na klíč

Pokud potřebujete odborníka na komplexní dodávku služeb a materiálů pro realizaci základových desek, potom se obraťte na společnost TS stavby. Postará se o základové desky pro zděné stavby, bazény, dřevostavby, … Read More - Číst více »

Older Entries »

Po náročné práci si každý muž zaslouží odpočinek. Co takhle pivní zážitky ať už u vás doma nebo s vaší drahou polovičkou či přáteli? Vyberte si.