MUŽI

Který způsob vytápění domu je nejlepší?

Zemní plyn nebo kapalný plyn? Ekology kritizované, ale relativně levné uhlí? Biopaliva jako dřevo, pelety či brikety? Výběr paliva pro vytápění domu je jedním z nejtěžších rozhodnutí, kterým musí investor … Read More - Číst více »

Zateplení šikmé střechy aneb dva způsoby izolace podkroví

Pokud je podkroví vytápěno, musí být střecha tepelně izolována. Jinak se střecha stane únikovou cestou tepla. Ukážeme si dva osvědčené postupy k izolaci šikmé střechy. - Číst více »

Dárkový rádce u Kurzů pro radost vás nenechá ve štychu

Dárkový rádce u Kurzů pro radost vás rozhodně nenechá ve štychu. Hledáte vhodný dárek pro tatínka, maminku, babičku, kamaráda nebo dceru? Už nehledejte a jen vybírejte. Dárkový rádce vám doporučí … Read More - Číst více »

Houbaření pro amatéry rozhodně není

Houbaření je v České republice téměř národním sportem. Dokážu si představit, že houbaření by mohlo být stejně, jako je to u fotbalu, rozděleno na Moravskou ligu, Českou ligu a pak … Read More - Číst více »

Napříč Moravou a Slezskem, nejen pro rodiny s dětmi

Oblast Moravy a Slezska nabízí svým návštěvníkům rozmanité možnosti využití. Najdeme zde hory, pohoří, vodní plochy, dokonce je zde i Balaton. Nutno dodat, že se nejedná o známé maďarské jezero, ale … Read More - Číst více »

Older Entries »

Po náročné práci si každý muž zaslouží odpočinek. Co takhle pivní zážitky ať už u vás doma nebo s vaší drahou polovičkou či přáteli? Vyberte si.