Fotografie: Náramky Tyvek

Náramky jako vstupenka pro společenskou akci

V současné době slouží náramky z nejrůznějších materiálů jako vstupenka na společenské, firemní a obchodní akce, ale též do aquaparků, zoologických zahrad apod. Dle jejich druhu vypovídají o našem oprávnění vstupovat do určených prostor, díky nim můžeme z akcí odcházet a zase se vracet. Některým hostům rovněž umožňují vstup do VIP zóny.

Kde nakoupit?

Sháníte-li vhodné náramky pro svou akci, rozhodně navštivte internetový obchod Vipnaramky.cz. Tento obchod nabízí nejrůznější typy náramků, a to plastové, silikonové, vinylové, látkové, svítící nebo Tyvek. V sortimentu se nacházejí další praktické doplňky, které využijete na vícedenních festivalech a propagačních akcích. Jsou to šňůrky na krk a laminované PASSY a karty sloužící k identifikaci zaměstnanců či návštěvníků.

Nejen vstupenka, ale též reklamní předmět

Náramky jsou k dostání v celé řadě provedení, potisků a typů uzávěrů. Lze je tak jednoduše přizpůsobit druhu a stylu akce. Náramky je též možné dodatečně potisknout číslem nebo čárovým kódem. Vsadíte-li na textilní náramky z prémiového saténu, velmi dobře poslouží jako propagační materiál či jako hezká vzpomínka na proběhlou akci.

Náramky, které šetří vaši kapsu

Jedná se o Tyvek náramky určené k jednorázovému použití. Tyto náramky jsou na festivalech nejrozšířenější. Jsou opatřeny speciální lepicí částí, jíž nelze jednoduše a neviditelně odstranit. Tyvek náramky se vyrábí z kvalitního voděodolného papíru, jenž lze potisknout vybraným textem a vzorem. Dají se používat až 2 dny.

Kde objednat?

Ve zmiňovaném eshopu Vipnaramky.cz si vyberete druh náramku, barvu, potisk a množství. Pokud máte na náramek speciální požadavky, můžete nahrát vlastní text a grafiku. Výroba náramku se pohybuje kolem 2-3 týdnů. V případě volby expresního dodání je budete mít doručeny během jednoho týdne.