SPORT

Houbaření pro amatéry rozhodně není

Houbaření je v České republice téměř národním sportem. Dokážu si představit, že houbaření by mohlo být stejně, jako je to u fotbalu, rozděleno na Moravskou ligu, Českou ligu a pak … Read More - Číst více »

Jak začít s posilováním

Toužíte po pěkné postavě? Myslíte si, že vy na to nemáte dostatek času a vůli?  Vše se dá překonat i lenost, vždy se dá najít trochu času pro cvičení, existují … Read More - Číst více »

Pokyny pro bezpečné skákání na dětské trampolíně s ochrannou sítí

Je jasné, že skákání na trampolíně děti velmi baví, některé se dokáží „rozjet“ do takové stavu, že nejsou k zastavení. Doporučujeme ale dodržovat základní pravidla bezpečnosti skákání, aby se zábava … Read More - Číst více »

Ideální hubnutí - trampolína

Jak poznám kvalitní trampolínu? Vybírejte pouze osvědčené prodejce. Dobře fungují třeba recenze na Heureka.cz, kde vidíte chování prodejce k zákazníkům. Trubky konstrukce by měly mít stěnu alespoň 1,5 mm silnou. … Read More - Číst více »

Vybíráme trampolínu

Zdravotní prospěšnost skákání Podle celé řady dalších studií patří skákání na trampolíně k jednomu z nejzdravějších pohybů vůbec, kromě bezva zábavy také významně podporuje zdraví. Zdravotní prospěšnost skákání uváděnou ve … Read More - Číst více »

Older Entries »

Tip: Vyberte si  online sportovní kurzy a cvičte doma kdykoliv se vám bude chtít. V nabídce najdete tenis, pilates, břišní tance a další. Hýbejte se a dodejte si sebevědomí, šmrnc i bez docházení do posilovny či kurzu.