Svatební šaty - Kaya The Taylor

Svatební šaty pro svatby v exotických destinacích: Jak se přizpůsobit klimatickým podmínkám

Rozhodli jste se, že svůj svatební den prožijete v exotické destinaci? V tom případě přichází na řadu také zamyšlení, jak tomuto prostředí uzpůsobit své svatební šaty. Zakázkové krejčovství v Praze vám přináší několik tipů, jak si co nejlépe užít svatbu v exotické destinaci a uzpůsobit svůj svatební outfit klimatickým podmínkám.

Lehké a prodyšné materiály

Exotické prostředí vzhledem k teplému klimatu vyžaduje speciální volbu materiálů. Pro své svatební šaty proto volte materiály, jako je šifon, tyl nebo organza. Budete se v nich cítit příjemně, umožní vám snadný pohyb a zároveň vypadají elegantně. Dobře se budete cítit i ve lněných šatech. Len je materiálem, po kterém by se měl při výběru svatebního obleku poohlédnout váš partner.

Nejlépe vám bude v šatech ve tvaru písmene A s rozšiřující se sukní či ve splývavých lehkých šatech, které navodí letní atmosféru. Naopak zapomeňte na šlehačkové šaty a vrstvené těžké sukně.

Jestliže se budete cítit dobře v krátkých šatech, nebojte se ani takové volby. Vždy byste ale měli respektovat vážnost obřadu a volit alespoň délku po kolena. Svou roli v tomto případě mohou sehrát svatební šaty 2v1 s odepínací sukní, díky které změníte za okamžik šaty z dlouhých na krátké.

Chraňte se před sluncem

Jestliže vás čeká venkovní svatba v exotické destinaci, nezapomínejte na ochranu proti slunci. Se spáleným obličejem či červenými rameny moc parády neuděláte. Použijte proto ochranný krém s SPF faktorem. Dejte si pozor, ať vyberete takový, který neobarví vaše bílé šaty.

Zajímavou možností, jak před sluncem chránit ruce a ramena, je doplnění outfitu o hedvábný šátek či hedvábné bolerko. Nejenže vás ochrání před sluncem, současně vás také dokáže v horkých dnech ochladit.