Fotografie: dětský pokoj

Útulný dětský pokoj aneb šťastný koutek jen pro ty nejmenší

Každé dítko s nástupem září a nového školního roku zažívá pocity, na které si my dospělí už asi moc nevzpomínáme. Proč jim tedy začátek školního roku neudělat hezčí. Zútulnit pokojíček a vytvořit domácí oázu bezpečí, do které se po náročném školním či školkovém dnu budou těšit, nemusí být nákladné. Stačí jen změnit pár detailů a pokojíček ožije. Jak na to?

Povlečení s oblíbenými postavičkami

Dominantou každého dětského pokoje je útulný „pelíšek“. Samozřejmě myslíme postel. A to nejjednodušší, co můžete pro své ratolesti udělat je, koupit jim nové povlečení třeba s jejich oblíbenými postavičkami. Ať už se jedná o Tlapkovou patrolu, Spnge Boba nebo Mickey Mouse, tyto kousky nejsou finančně nákladné a děti se štěstím zblázní. Může to pro ně být krásná odměna za zvládnuté první dny ve škole či školce.

Prostěradla s potiskem

Pokud ovšem zůstane na posteli staré prostěradlo, celkový efekt nebude dokonalý. Změna sice zapůsobí, ale co takhle to doladit i prostěradlem s potiskem. Většina rodičů peřinu i polštář přes den ukládá do úložných prostorů, aby se na ně neprášilo. Prostěradlo dodá pokojíčku nový vzhled. Každý máme rádi vůni novoty a i děti, i když si to v jejich útlém věku neuvědomují, jsou každou změnou ovlivněny a vnímají ji.

Nemusíte hned měnit nábytek a celou postel, stačí jen detaily, které bývají vždy nejdůležitější.

Konečný vzhled pomohou doladit polštářky

A aby toho nebylo málo, prostěradlo i s povlečením mohou krásně doladit polštářky s potiskem. Opět si děti mohou vybrat ze svých oblíbených TV hrdinů, ale i různých zvířátek či s dinosaury atd. V nabídce najdete krásné polštářky pro holčičky i kluky, princezny i baletky a za skvělé ceny. Vyberte si pro své nejmenší i větší miláčky to, co jim udělá největší radost a zpříjemněte jim nástup do školy útulným pokojíčkem.

Prohlédněte si a vyberte z nabídky kvalitního dětského povlečení.