VÁNOČNÍ OSVĚTLENÍ

Specialista na vánoční osvětlení skladem.

Interiéry ve světle moderních dekorací

Obytné prostory a dekorace, spolu souvisí jako den a noc. Problémem některých interiérů je, že buď působí příliš usedle, nebo zase na druhou stranu příliš stroze. Dekorace nám napomáhají k tomu, … Read More - Číst více »

Nápady pro vánoční výzdobu v letošním roce

Přemýšlíte o vánočním designu? Netušíte ještě, jak bude vaše letošní vánoční výzdoba bytu vypadat? Po vánočním stromečku si můžete vyzdobit okenní parapet, kde postavíte figurky s vánoční tématikou. S pomocí silného … Read More - Číst více »

Vánoční světelné řetězy překazí každé příšeří 🙂

Vánoce jsou dalece před námi, ale to neznamená, že si nemůžeme užít nádech vánoční atmosféry již v tyto dny. Vánoční atmosféru navodíme nejen pečeným cukrovím, nazdobeným stromečkem, ale především vánoční světelné … Read More - Číst více »

Vánoční světelná dekorace vhodná do každého obydlí

Vánoční světelná dekorace patří do základní vánoční výbavy. Bez vánočních světel je smutno o Štědrém dni, a proto není důvod nechávat nákup vánoční světelné dekorace na poslední chvíli. Ušetříte si … Read More - Číst více »

Led světelné hadice - vyzdobte si dům na Vánoce

Vánoce patří mezi nejoblíbenější a nejočekávanější svátky v roce po celém světě.  Vůně jehličí a cukroví, domy ponořené do peřiny sněhu, dětské šťastné oči – to je ta pravá vánoční pohoda. … Read More - Číst více »

Older Entries »

A do jakých barev obléknete letošní Vánoce vy?

Na Vánoce se každý rok moc těšíme. Přemýšlíme o výzdobě již v tyto dny. Trendy bílou, červenou a zlatou barvu střídá elegantní tmavofialová, jež působí na okolí velmi luxusně. Stejně tak vánoční osvětlení si můžete pořídit v těchto odstínech  – tmavomodrá, grafitově černá, kouřově šedá, kaštanová a další. K těmto barvám doporučujeme kovový lesk. Kov a sklo je často kombinované s vzácnými druhy dřeva a dokonce i s džínovinou. Tento trend byl aktuální v 20-ti letech minulého století. Bílou barvu pomalu a jistě vytlačuje rozšířený čokoládový styl. Ten lze vkusně zkombinovat s okrovou, bronzovou, cihlovou, tmavě červenou a zlatou barvou. Nechybí textury, dále se využívá moderní sklo, kov, přírodní kůra, taktéž dřevo bez úprav. Vévodí této výzdobě vánoční osvětlení v barvách duhy.

Vánoční osvětlení v retro stylu

Taktéž vánoční osvětlení podléhá módním trendům. Do vánoční módy se letos vrací i elektrický retro styl ze 70. let minulého století, jehož základem jsou zářivé barvy – trávově zelená, žlutá a sytě modrá.  Obvyklé tvary tohoto stylu jsou kostky, větvičky, ale i kytičky, či ptáci. Celkové ztvárnění dotvářejí grafické vzory a výšivky, jak jinak než v pestrých barvách. Běžně používaný materiál -kůže, barevné plátno, opětně sklo a kov.

Vánoční osvětlení ve stylu nevinnosti

V mnoha domácnostech si potrpí na „styl nevinnosti“. Jeho základem jsou dekorace, které jsou jemné, křehké, bez zbytečných cetek. Decentním způsobem se do bílé barvy prolínají vánoční osvětlení v pastelových odstínech, především čistě bílá, šedá, mentolová a lehká modrozelená. Tuto celou křehkou barevnou krásu podtrhne stříbrná barva. Ze všech prezentovaných stylů hraje vánoční osvětlení zde hlavní roli. Využívanými tvary jsou hvězdičky a srnky, dokonce se využívá i motiv Buddhy.

Vianočné osvetlenie pre Slovensko