Fotografie: Základové desky pro rodinné domy

Základové desky a výkopové práce na klíč

Pokud potřebujete odborníka na komplexní dodávku služeb a materiálů pro realizaci základových desek, potom se obraťte na společnost TS stavby. Postará se o základové desky pro zděné stavby, bazény, dřevostavby, ale klidně i plastové jímky. Každý projekt realizuje s ohledem na specifické požadavky a parametry. V následujících řádcích vám o tomto profesionálovi prozradíme více informací.

Výstavba standardních základových desek trvá společnosti TS stavby obvykle sedm až deset pracovních dnů, nicméně doba realizace je ovlivněna mnoha faktory, takže je nezbytné myslet i na povětrnostní podmínky, sklon a specifika pozemku jako takového.

Po zálivce betonovou směsí následuje fáze chemických procesů a postupného tvrdnutí betonu, jež trvá přibližně 30 dnů do úplného zrání materiálu.

Základové desky pro bazény

Základové desky na klíč se nevyrábí pouze pro rodinné domy či dřevostavby, ale i pod bazény. Práce probíhá vždy v souladu s požadavky a specifikacemi od výrobců bazénů, kteří potřebují dokonale rovný povrch pro bezproblémové usazení.

I základové desky pro bazény tvrdnou zhruba 30 dnů. Sice je možné bazén osadit na základovou desku dříve, nicméně naplnění vodou se doporučuje až po uplynutí těch 30 dnů.

Základové desky pro plastové jímky

Další položkou v portfoliu služeb jsou základové desky pro plastové jímky. Po usazení jímky potom dochází ještě k jejímu obsypání sypkým materiálem, jako jsou kačírek, jemný kámen či písek. Stejně jako u předchozích variant, tak i v tomto případě dochází ke tvrdnutí po dobu 30 dnů.

TS stavby poskytují služby na profesionální úrovni a zakládají si na individuálním přístupu. Vedle základových desek vám společnost zajistí ještě i výkopové práce, přípravu opěrných zídek či drenážních systémů. Stejně tak vám zajistí inženýrské sítě či odklizení sněhu ze střechy.