ŽENY

Ne diamanty, ale perly jsou věčné

Nechceme nic upírat tomu prakticky nezničitelnému kameni, ovšem skvostná perleťová kulička má také něco do sebe. Perla může mít mnoho odstínů, je vzácná, ale cenově dostupnější než diamant. Její podoba … Read More - Číst více »

Dárkový rádce u Kurzů pro radost vás nenechá ve štychu

Dárkový rádce u Kurzů pro radost vás rozhodně nenechá ve štychu. Hledáte vhodný dárek pro tatínka, maminku, babičku, kamaráda nebo dceru? Už nehledejte a jen vybírejte. Dárkový rádce vám doporučí … Read More - Číst více »

Jednoduchý návod na domácí šití sukně

Přestože jde móda neustále dopředu a nabízí tisíce a tisíce variant oblečení, může být pro někoho i tak těžké si vybrat. Možná právě to je příležitost k novému koníčku. Co … Read More - Číst více »

Houbaření pro amatéry rozhodně není

Houbaření je v České republice téměř národním sportem. Dokážu si představit, že houbaření by mohlo být stejně, jako je to u fotbalu, rozděleno na Moravskou ligu, Českou ligu a pak … Read More - Číst více »

Napříč Moravou a Slezskem, nejen pro rodiny s dětmi

Oblast Moravy a Slezska nabízí svým návštěvníkům rozmanité možnosti využití. Najdeme zde hory, pohoří, vodní plochy, dokonce je zde i Balaton. Nutno dodat, že se nejedná o známé maďarské jezero, ale … Read More - Číst více »

Older Entries »