ZAHRADA

Parkovací místo na zahradě i ve městě: jak na to?

Vytvoření parkovacího místa, ať už u vlastní domu nebo ve městě, je často výzvou. Vyžaduje promyšlený přístup a takové řešení, které je šetrné k vašemu prostoru i peněžence. Tento článek … Read More - Číst více »

Dobře vybraná pergola zapadne kamkoliv

Kdo chce používat zahrádku nejen pro pěstování rostlin, ale také pro pořádání večírků, případně k odpočinku, ten by měl krom jiného přemýšlet i o koupi zastřešení. Dobrá střecha dokáže ochránit … Read More - Číst více »

Zahrada podle zón: Jak efektivně využít prostor na zahradě?

Umět efektivně využít prostor na zahradě je klíčové, pokud si chcete vaši zahradu užít plnými doušky. V dnešní době jsou ceny pozemků tak vysoké, že se lidé často spokojí i … Read More - Číst více »

Toužíte po příjemné terase, kde budete trávit volný čas s kávou?

K čemu by vám asi byl rodinný dům se zahradou, kdyby nedisponoval příjemnou terasou? Tento útulný prostor vám umožní sledovat okolní přírodu v jakémkoliv počasí. Ať už venku prší, fouká, … Read More - Číst více »

Zastřešení teras a zahradní altány – skvosty od Pergola Dřevěná s.r.o.

Kdo by nechtěl mít vlastní zázemí pro odpočinek a relaxaci ve svém vlastním domě? A právě terasa a zahradní altán mohou být tím kouzelným místem a vy si můžete užívat … Read More - Číst více »

Jak uspořádat úspěšnou zahradní oslavu krok za krokem

Léto a raný podzim je ideálním obdobím pro pořádání venkovních oslav, ať už se jedná o večeře, narozeninové oslavy nebo oslavy narození dítěte. Uspořádání fantastického zahradního večírku vyžaduje trochu představivosti. … Read More - Číst více »

Automatické zavlažování – nenechte svůj trávník žíznit

V době veder stejně jako lidé, tak i rostliny potřebují zvýšený příjem vody. Zavlažování nelze nastavit podle času nebo kalendáře. V úvahu je třeba brát typ trávy a půdy, odvodnění, ale také … Read More - Číst více »

Nevíte, proč si pořídit party stan? Máme pro vás hned 7 důvodů

Párty stany neslouží ani zdaleka jen večírkům, mají mnohem širší využití, které stojí za zvážení. Kromě toho na nich můžete ocenit hned 7 důvodů, proč si je pořídit a co … Read More - Číst více »

Older Entries »

Doporučujeme dřevěné sochy a bezva zahradní párty stany